نماینده مقام معظم رهبری دراستان گلستان صبح امروز پنجشنبه 22 فروردین 98 بمنظور بازدید از مناطق سیل زده و آسیب دیده از رانش زمین به شهرستان مینودشت رفت و از نزدیک ضمن بازدید از این مناطق با مردم دیدار و گفتگو نمود.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان نیز دراین بازدید از خانواده «علیرضا تیموری» که منزل مسکونی آنها بر رانش به طور کامل تخریب شد و دختر پنج ساله آنها فوت کرد دلجویی کرد.

وی به منظور سرکشی از این خانواده در منزل پدری وی حاضر شد و با این خانواده داغدیده از نزدیک دیدار و گفت‎وگو کرد.

همچنین امروز کلنگ منزل مسکونی توسط حضرت آیت الله نورمفیدی به زمین زده شد که با تعهد بنیاد  مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان تا دو ماه آینده این منزل مسکونی احداث و به این خانواده تحویل خواهد شد.

شایان ذکر است ؛ نماینده مقام معظم رهبری دراستان وامام جمعه گرگان از خانه هاي آسيب ديده در اثر باران و رانش زمين در شهرستان مينودشت روستاي قلعه قافه نیز بازدید و از نزدیک با مردم این منطقه هم گفتگو نمودند.

گفتنی است؛ شدت بارندگی و رانش زمین به برخی از روستاهای مینودشت آسیب وارد کرد و در آخرین روز سال 1397 و در آستانه سال جدید هنگامی که خانواده تیموری پس از سال‎ها خانه‎دار شدن می‎خواستند سال نو را در منزل جدید خود جشن بگیرند رانش زمین تمام آرزوهای آنها زیر آوارها بُرد و متأسفانه دختر پنج ساله را هم از آنها گرفت.

علاوه‎بر تخریب 100 درصدی منزل مسکونی و جان‎باختن دختر خردسال، پدر، مادر و دختر دیگر این خانواده نیز به شدت آسیب دیدند، همچنین در این حادثه تلخ تمامی وسایل زندگی به همراه جهیزیه دختر این خانواده  زیر آور از بین رفت.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید