آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در دیدار مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان باایشان اظهار کرد: هنر در هر قالب و قسمتی امر بسیار حساسی است و در نظام مقدس اسلامی اشکال مختلف هنر می تواند پلی باشد برای اینکه در ارزش های الهی و انقلابی، مردم و نسل جوان را وارد کنیم.

وی افزود: قرآن یک منبع هنر است، خدای متعال حقایقی را که برای سعادت بشر لازم بود در قالب کلام به بشریت عرضه کرد و به قدری هنر زیبا و جذاب بود که در زمان پیامبر اکرم (ص)که هنر شعر و ادب رایج بود همه شعرا و هنرمندان سرآمد آن زمان در مقابل قرآن سر تسلیم فرود آوردند.

امام جمعه گرگان خطاب به مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: موقعیت خوبی در اختیارتان قرار گرفته تا با سعه صدر هنر نه ضیق صدر کار کنید. امیدوارم موفق باشید و همکارانی که انتخاب می کنید کسانی باشند که دستی در هنر داشته باشند.

وی با بیان اینکه خانم ها در مسائل هنری ظریف تر و هنرمند تر عمل می کنند، افزود: زمینه هایی فراهم شده که می تواند شما را معرفی کند و با استمداد از خدای متعال و ارواح طیبه معصومین و استمداد از همه امیدوارم موفق باشید.

امام جمعه گرگان گفت: برخی از استان ها ابتکاری به خرج می دهند و تولیدات متنوعی دارند من توصیه می کنم اگر توانستید کاری انجام دهید تا پدیده ای بیرون بیاید مثلا یک فیلم اجتماعی توام با مسائل اجتماعی که بخش ارتباطات اجتماعی ما که مختل شده است و تحمل اجتماعی ما ضعیف شده را به نمایش بگذارد و دارای معنی باارزشی باشد و به عنوان فیلم های فاخر ملی انتخاب شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید