رضا جعفری مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در استان گلستان و مدیر عامل بنیاد زائر استان گلستان با تاکید بر تسریع در مراحل ساخت زائرسرای این استان در مشهد گفت : با عنایت به تاکید رهبر معظم انقلاب زائر سرایی ویژه مردم گلستان در مشهد مقدس زیر نظر حضرت آیت الله نورمفیدی در حال ساخت است.

جعفری در نشست هیات امنای این زائر سرا در بیت حضرت آیت الله نورمفیدی افزود : این زائر سرا برای زائران و مسافران شیعه و سنی استان که به زیارت امام هشتم در مشهد مقدس می روند خدمت رسانی می کند  و به نام استان گلستان وقف خواهد شد.

رضا جعفری افزود : زائرسرای مشهد پذیرای کسانی است که بضاعت مالی برای اسکان ندارند و به صورت خودگردان هزینه های خود را تامین می کند.

وی از مسوولان و خیرین استان گلستان  درخواست کرد : باکمک مالی خود برای تکمیل مراحل نهایی عنایت ویژه ای داشته در این صدقه جاریه  سهیم باشند.

 مدیر عامل بنیاد زائر استان گلستان پبشرفت  فیزیکی  این پروژه را 20 درصد اعلام کرد و گفت :  عملیات ساخت دو طبقه زیرزمین و همکف(لابی)بطور کامل بهمراه دیوارهای حائل و رمپ های ورودی انجام گردیده و امید می رود تا پایان سال97 عملیات ساخت ستون ها و دیوارهای برشی طبقه اول نیز به اتمام برسد.

وی گفت: این طرح در زمینی به وسعت 700 مترمربع با زیربنای چهار هزار و 830مترمربع در هشت طبقه با 45 سوئیت همراه با امکانات جانبی در دست ساخت است.

جعفری افزود: با توکل به خدای متعال در  صورت تامین اعتبارات مورد نیاز تاپایان سال 98 به بهره برداری خواهد رسید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید