اهم سخنان آیت الله نورمفیدی در نماز جمعه 23فروردین 98 گرگان :تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط «ترامپ» نشانه استیصال و درماندگی آمریکا است.

این اقدام «ترامپ» نشانه استیصال و درماندگی دولت آمریکا است.

اقدام غلط رئیس جمهور آمریکا در خصوص تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توجه تمام مردم جهان را جلب کرده است و موجی در منطقه و در سطح جهان به‎وجود آورده است.

آمریکایی‎ها در ایران و سطح منطقه مقاصد و اهدافی داشتند و خواستار خاورمیانه و ایرانِ تسلیم در برابر زورگویی‎های خود بودند و نهادی که در برابر اراده شوم آمریکا ایستادگی و مقاومت کرد در داخل کشور سپاه و نیروهای مسلح و در خارج از مرزها نیز سپاه پاسداران بود.

 آمریکایی‎ها در سوریه، فلسطین، عراق، افغانستان و ... اهدافی را دنبال می‎کردند و هزینه‎هایی بسیاری متحمل شدند تا منطقه‎ حساس خاورمیانه و کشوری مانند ایران را در اختیار داشته باشند و همانطور که خود اعتراف کردند برای دستیابی به این هدف هفت تریلیون دلار هزینه کردند اما ناکام ماندند.

در سوریه نیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دولت و نیروهای مردمی این کشور مقابل جنایات آمریکا ایستادگی کردند و فعالیت‎های سپاه در عراق و سوریه مانع تحقق اهداف شوم آمریکا شد و طبیعی است که آمریکایی‎ها ناراحت و خشمگین باشند.

 به طور قطع آمریکا با این اقدام همانند همیشه راه به جایی نخواهد بُرد.

متأسفانه امروز به رژیم غاصب اسرائیل حق می‎دهند و فلسطینی‎ها را تروریست می‎دانند که این مسأله با هیچ منطقی همخوانی ندارد.

 آیا کشور آمریکا شایسته عنوان «تروریست» نیست؟، باید گفت نخستین تروریست جهان آمریکا است، آنها 20 سال با قصد شوم و تجاوزگرانه به کشور ویتنام تجاوز کردند و در زمان شاه ملعون از هواپیماهای ایران برای جنگ‎افروزی در ویتنام استفاده کردند و مردم بی‎گناه بسیاری را کشتند.

انفجار هواپیمای مسافربری در خلیج فارس و شهادت 290 نفر از هموطنان ایرانی تنها یک نمونه از جنایت آمریکا است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مدت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی در برابر همه دشمنی‎ها و خصومت‎ها ایستاده است و اگر سپاه به سوریه و عراق رفته به درخواست این کشورها پاسخ مثبت داده است.

آیا نهاد مقدس سپاه که برای استقلال کشورمان و حفظ ارزش‎های الهی و اسلامی و خدمت به مردم گام برداشته است تروریست است؟

 امروز سپاه در خلیج فارس مستقر است و به نظامیان آمریکایی‎ها به‎عنوان یک تروریست می‎نگرند.

 آمریکایی‎ها به جز تعدادی سرباز که در این اوضاع بیشتر احساس خطر می‎کنند هیچ ابزاری در منطقه ندارند و هر چه داشتند علیه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان دادند و هر چه که در منطقه دارند در تهاجم نیروهای مسلح ما است و به طور قطع این تصمیم ترامپ به ضرر آنها است.

ترامپ تصور می‎کرد با این کار می‎تواند به سپاه ضربه بزند اما سخت در اشتباه است چراکه این حرکت موجب انسجام ملی شد و جایگاه و منزلت سپاه را بیشتر کرد، بنده امروز با لباس سپاه در نماز جمعه حاضر شدم تا اعلام کنم همه ما سپاهی هستیم و چهره رژیم آمریکا بسیار پلید است و همه ما در موقع خطر یک سپاهی هستیم.

هیچ دوگانگی بین ملت و نیروهای مسلح وجود ندارد و سیل اخیر نیز نشان داد که همبستگی و وحدت بین ملت ایران موج می‎زند و اگر نیروهای مسلح و سپاه نبودند مشکلات مردم دوچندان می‎شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید