متن گفتار آیت الله نورمفیدی در گفتگو با صدا و سیمای مرکز گلستان در خصوص ضرورت شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی:

 

           بسم الله الرحمن الرحیم

 

 جمعه روز انتخابات و روز بسیار مهمی است، چرا  که مهمترین مسئله اجتماعی ما در این روز انجام می گردد.

 

ما به مردم خوب کشور و استانمان ایمان داریم و قطعاً مردم با حضور گسترده خودشان در انتخابات این مسئله مهم اجتماعی را به عنوان تکلیف شرعی و ملی و قانونی انجام خواهند داد.

مسئله انتخابات از دو جهت بسیار مهم است، یک  از نظر انتخاب اصلح و اینکه مجلس جای بسیار حساس و مهمی است و تمام  قوانین مملکت باید در مجلس تصویب شود، بنابراین ما باید افراد اصلح را انتخاب کنیم، کسانی که توانایی و قدرت این کار را همراه با شجاعت، صداقت و سلامت نفس داشته باشند. چون ما با قوانینی که مجلس تصویب می کند زندگی می کنیم. 

 

نکته دوم در شرایط امروز آن چیزی که مهم تر از همه این ها است، برنامه هایی است که از مدت ها قبل دشمنان با برنامه ریزی و تبلیغات شروع کردند و حرف هایی را می زنند که شرکت مردم را کمرنگ کنند. یقینا ملت رشید ما اگر به انقلاب و مسائل داخلی کشور نیز نقد و ایرادی  داشته باشند اما به استقلال، عزت و پیشرفت کشورشان علاقه  دارند، چه آنهایی که در داخل کشور هستند و چه آنهایی که حتی در خارج هستند، به استقلال این کشور علاقه مند هستند.

 

بنابراین حضور گسترده مردم  پاسخ بسیار محکمی به همه توطئه های دشمنان است. به نظر من حضور مردم بسیار مهم و یک جهاد فی سبیل الله است. در قران کریم درباره جهاد آیاتی وارد شده است و مکرراً خداوند به جهاد و تلاش و کوشش تذکر داده است، شرکت در انتخابات یک جهاد و از طرفی یک مشت محکم کوبیدن به یاوه گویی های دشمنان است.

 

مردم ما اهمیت شرکت در انتخابات را با تمام وجودشان احساس ولمس می کنند فلذا انتظار ما این است که انشالله روز جمعه با حضور بسیار گسترده خودشان هم یک انتخاب اصلح داشته باشند و هم جواب دشمنان خود را بدهند. حضور گسترده مردم مورد رضای حضرت ولی عصر(عج) و اولیای دین خواهد بود و قطعا این کار اتفاق خواهد افتاد.»

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید