نماینده ولی‌فقیه در گلستان گفت: وحدت مردم استان گلستان باعث می‌شود همیشه دست رد به توطئه‌های دشمنان بزنند و مردم استان گلستان همیشه قدردان انقلاب بوده و خواهند بود.

آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی امروز در مراسم دیدار مردمی رئیس جمهور با مردم استان گلستان در گنبدکاووس ضمن عرض خیر مقدم به حجت الاسلام حسن روحانی و هیئت همراه، اظهار کرد: استان گلستان مظهر و نماد همدلی، وحدت و یکپارچگی امت اسلامی اعم از اقوام و فرق و مذاهبی است که در کمال صفا و صمیمیت در کنار هم زندگی می کنند.

وی با بیان اینکه در اوایل انقلاب اسلامی گروههای وارداتی وارد استان شدند تا اوضاع استان را بهم بریزند، افزود: امروز هم از بیرون مرزهای کشور در صدد هستند تا نعمت بزرگ الهی وحدت را از ما در استان گلستان بگیرند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با تاکید بر اینکه امیدواریم مردم انقلابی گلستان بار دیگر همچون ابتدای انقلاب دست رد بر سینه دشمنان نظام خواهند زد.

آیت الله نورمفیدی با اشاره به اینکه مردم ما مردم بسیار خوب و قدرشناسی هستند، اضافه کرد: مردم پیشرفت های فناوری، عزت و استقبال را می بینند و قدردان این نعمت ها که با زحمت همه مردم و مسؤلان به دست آمده هستند.

وی با بیان اینکه مشکلات این روزها از جمله گرانی، بیکاری و ... مردم بسیار خوب ما را نگران کرده است، خاطرنشان کرد: انتظار مردم ما این است که با تائیدات الهی و زحمات هیئت دولت این مشکلات را که همه را رنج می دهد رفع شود.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با اشاره به اینکه تقاضای مردم این منطقه که به بنده منقل شده است در چند محور  خلاصه می شود، تصریح کرد: منطقه آزاد تجاری اینچه برون از خواسته ها اصلی مردم است که انتظار دارند هر چه زودتر اجرایی شود.

آیت الله نورمفیدی با تاکید بر اینکه راه آهن اینچه برون، گنبدکاووس به شاهرود و اتصال آن  به بندرعباس خواسته دیگر مردم گنبدکاووس است، ادامه داد: بیمارستان 400 تختخوابی و مرکز جامع سرطان نیز از تقاضاهای مردم این منطقه از هیئت دولت است.

وی با اشاره به مشکل آب در مناطق مرزی گنبدکاووس که در شرایط خوبی نیست، تاکید کرد:  مردم با توجه به مسائل اقتصادی درخواست بررسی این موضوع و تضمینی  امیدوار کننده هستند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با اشاره به اینکه افتتاح رسمی سد نرماب ان شاءالله بخشی از این مشکل را حل می کند، افزود:  آب این سد برای چهار شهرستان و بیش از صد روستا قابل استفاده خواهد بود.

آیت الله نورمفیدی با بیان اینکه مسوولان باید قدردان این مردم باشند و حضور همیشگی آنها را در صحنه قدر بدانند، گفت: مردم امروز با استقبال پرشور از رئیس جمهور وابستگی خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نشان دادند.